Merhabalar, çözümler kısa olduğu için birçok çözümü bir arada toplamak istedim.

Öncelikle Uygulama Düzgün Olarak Başlatılamadı yani (0xc00007b) hatasına bir göz atalım. Bu hata, oyunda bir DLL eksik ise meydana gelir. Oyunu düzgün bir şekilde arkada hiç dosya bırakmayacak şekilde kaldırdıktan sonra tekrar kurduğunuzda sorun çözülecektir. Bu kadar uzun süre uğraşmak istemezseniz internetten DLL dosyalarını indirip kurabilirsiniz.

hatasının çözümü ise belgelerimde bulunan Rockstar Games klasörünü silmek olacaktır.

Social Club‘a giriş hatası alıyorsanız, bunun için de çok kısa bir çözüm yöntemimiz var. Öncelikle bu hata korsan oyunlarda ortaya çıkmaktadır. Eğer oyununuz orijinal ise böyle bir hata almazsınız, eğer alıyorsanız ürünü satın aldığınız yerle iletişime geçmenizde fayda var çünkü görünen o ki size korsan oyun satılmış. C:\Program Files (x86)\Rockstar Games klasörünü silin. Daha sonra Belgelerim’de bulunan Rockstar Games’i de silin. V5 Crack (versiyonu en son kaçsa onu yapın, korsan içindir) içindeki Social Club’u kurun. auncher.exe’yi yönetici olarak tekrar başlatın. Böylelikle sorununuz çözülmüş olacaktır.

gta-5-biker-dlc-0

Social Club 1005 hatası için ise oyunun kurulu olduğu alanda Social’e giriş yaparak Türkçe karakterleri değiştirin. Örneğin adınız Ömer ise, bilgisayarınızın adını Omer olarak değiştirmek bu hatayı engellemenize yardımcı olacaktır.

Bir de çok karşılaşılan ’de farklı dil sorununa bakalım. Başlat menüsü içinde çalıştır’a redegit yazın. HKEY_LOCAL_MACHINE > SOFTWARE > Wow6432Node > Rockstar Games > Grand Theft Auto V > Language’yi sağ tıklayıp değiştirin “en-US” yazıp değiştirin. Böylelikle oyunu İngilizce yapmış oldunuz.

CEVAP VER