Ubisoft’un çok önem verdiği bir oyun olan For Honor için, versiyon 1.0.7 güncellemesi sunuldu. Peki güncelleme ne gibi değişiklikler ortaya koydu?

Oyun dünyasında uzun bir zaman reklam edilen, oyuncuların piyasaya sürülmeden önce sabırsızlıkla bekledikleri For Honor oyunu, piyasaya sürüldükten sonra kısa süre içerisinde çok büyük bir ilgi ile karşılanmış olsada zamanla o ilgi sona erdi.

Ubisoft özellikle multiplayer moddan son derece umutluydu. Ancak oyuncular multiplayer kısmından çok çabuk sıkıldılar. Ubisoft, içerik anlamında kullanıcılara  çok bir şey vaadedemedi ve aynı zamanda oyun ile ilgili bulunan bazı hatalar, fonksiyon eksiklikleri dikkat çekiyordu. Ubisoft, yayınladığı yeni güncelleme ile beraber bazı problemleri ortadan kaldırdı.

CROSSFIRE VE SLI ARTIK DAHA UYUMLU!

For Honor oyununda eğer CrossFire, SLI şeklinde deneyim yaşamak istiyorsanız artık iyi bir deneyim yaşayabilmeniz artık daha fazla mümkün çünkü yayınlanan güncelleme ile birlikte oyun CrossFire ve SLI için daha uyumlu bir hale getirildi. Bu sayede çok daha yüksek FPS elde edebileceksiniz.

DÖVÜŞ SAHNELERİNDE DÜZENLEME

Oyunun dövüş sahnelerinde yapılan güncellemeler sayesinde artık bir hedefe odaklanmamış olsanız bile o söz konusu hedef size saldırdığında kendinizi koruyup karşı saldırıya geçebiliyorsunuz. Ancak eskiden ilk darbeyi yemeniz kaçınılmaz oluyordu. İşte bu da oyuncuların önem verdiği değişikliklerden biri oldu. Ancak bakalım bu değişiklikler oyuncuları geri kazandırmaya yetecek mi ?

For Honor oyunu sistem gereksinimleri için tıklayın

CEVAP VER