FIFA 17 oyunu korsan grup Steampunk tarafından resmen kırıldı  ve internette paylaşıldı. Oyunu binlerce oyuncu indiriyor.

Bildiğiniz gibi oyunlar piyasaya sürüldüğünde bazı oyunların korsan versiyonları hemen çıkarken bazı oyunların korsan versiyonları epey geç çıkıyor. Bunun bir numaralı nedeni de oyunlarda bulunan güvenlik korumaları… Mesela Denuvo koruması sayesinde bir oyununun korsanlar tarafından kırılması zorlaştırılıyor. Denuvo dışında farklı güvenlik sistemleri de mevcut. Ancak bu güvenlik sistemleri şuan için korsanları tam olarak  durduramadı.

FIFA 17 KIRILDI

Şuan da dünya üzerinde en fazla oynanan simulasyonlardan biri olan futbol simulasyonu FIFA 17, kırılıp internete sızdırıldı. Şuan oyunu pek çok oyuncu indirip oynuyor. Ancak tabii korsan sürümde oyunun orjinal sürümünde bulunan bazı özellikleri kullanmak mümkün değil. Yine de oyuncular tekli oyuncu modunda korsan sürümle oyunu oynayabiliyorlar.

FIFA  17 bildiğiniz gibi çok uzun süre önce piyasaya sürüldü. Yani henüz yeni çıkan bir oyun değil ancak buna rağmen henüz yeni kırılıp yayınlandı. Bunun sebebi de oyununun güvenlik sisteminin epey güçlü olması diyebiliriz. Zaten daha önce sunulan FIFA 16 oyununda da dikkat ettiyseniz çok güçlü bir koruma bulunuyordu ve korsanlar o oyunu da uzun zaman kıramamışlardı.

GÖZLER FIFA 18’E ÇEVRİLDİ

FIFA 17’nin geçte olsa kırılmasının ardından artık gözler FIFA 18 oyununa çevrildi. FIFA 18 çıkar çıkmaz yine korsan gruplar oyunu kırmaya çalışacaktır. Yeni sezon da çok yaklaştığı için artık FIFA 18’in akıbetinin ne olacağı büyük merak konusu…

Fotorealistik Oyun  Grafiklerine Hazır Mısınız?

CEVAP VER