Korsanlar, en taze Denuvo korumasını da geçmeyi başardılar. Korsanlar adeta patlama yaşıyorlar. Uzun süre sessiz kaldıktan sonra korumaları ardı ardına kırmaya başladılar.

Bilindiği üzere oyun dünyasında uzun yıllardır devam eden bir korsan piyasa bulunuyor. Piyasaya sürülen oyunlar bazı korsan oyun grupları tarafından kırılıyor ve internete crackleri sızdırılıyor. Hatta örnek verecek olursak mesela insanların elindeki GTA V oyunlarının çoğu korsandır.  Çünkü orjinal oyunlar son derece pahalı oluyor ve bu yüzden bu oyunlardan zengin kesim hariç faydalanmak son derece zor oluyor. Özellikle de oyun oynayan kitlenin ortalama olarak 10-30 arası bir kitle olduğu düşünülürse korsanlığın bir hayli yaygın olması olağan karşılanabilir. Ancak oyun yapımcıları, son yıllarda oyunlarını ünlü koruma sistemlerinden Denuvo sistemine emanet etmeye başladıklarından beridir korsan gruplar oyunları kıramamaya başlamıştı. Fakat bu konuda sürpriz bir gelişme yaşanarak korsan oyunlar tekrar hemen gün yüzüne çıkmaya başladı.

YENİ SİSTEM DE RAHATLIKLA KIRILDI !

Denuvo, korsanların son sistemi kırmaları üzerine yeni bir sistem daha geliştirmesi gerektiğini anladı yani bir güncelleme ile Denuvo sistemini daha da güçlendirmeye çalıştı. Ancak yeni Denuvo sürümüyle yayınlanan oyunlar da henüz bir hafta bile geçmeden internete sızdırılıyor. Haliyle şuan da korsanların yeni son sistemi de başarılı bir biçimde kırdıklarını söyleyebiliriz.

Denuvo, son bir kulaç daha atacaktır ve bu kulaçta başarısız olursa Denuvo sisteminin sonunun geleceğini tahmin etmek zor değil.

 

CEVAP VER