En çılgın oyun modları listemizde üç modu sizlere sunuyoruz !

Bilindiği üzere oyun dünyası son derece hareketli bir dünya ve pek çok oyun yapımcısı birbirlerine karşı büyük bir rekabet içerisinde. Bu rekabet de oyunlara oldukça fazla yansıyor. Artık oyun dünyasında oyunun klasik sürümleri kadar modları da oldukça önemli olmaya başladı. İşte bu yazımızda en çılgın oyun modlarına yer verdik.

Infection Mode !

The Witcher 3 oyununu sanırız bilmeyen oyuncu yoktur. İşte bu oyun için çıkarılan The Witcher 3 Infection Mode, oyuna farklı bir boyut kazandırmaya yetiyor. Görüntüleriyle bile dehşete düşebileceğiniz pek çok yeni yaratık, kas yağınları sizleri yoğun bir gerilime, maceranın içerisine sokmaya geliyor.

Dying Light I Am Legion

Dying Light oyununda bilindiği üzere zombiler daha ağır hareket ediyor ancak Dying Light oyununun I Am Legion modunda zombilerin çok daha hızlı hareket ettiklerini gözlemleyeceksiniz ve haliyle önleminizi buna göre almak durumundasınız.

Realistic Weapons

GTA 4 oyunu kuşkusuz pek çok oyuncunun hayran olduğu bir oyundur. Bir de bu oyunu daha da çılgın hale getirmek ister misiniz ? GTA 4 Realistic Weapons , oyundaki çatışmaları çok daha şiddetli bir hale getirmekte ve sizi büyük bir kaosa sürüklemekte.  Eğer sıkı bir GTA oynayıcısıysanız bu modu mutlaka ama mutlaka denemelisiniz. Gerçekten de hatrı sayılır modlardan…

 

CEVAP VER