Şuanda 6.88 numaralı sürümü oyuncular tarafından oynanan ’ye yeni güncelleme geliyor! Dota’nın resmi web sitesine yerleştirilen sayaca göre güncellemeyle oyun versiyonu doğrudan 7.00’a yükseltilecek. Önceki sürümlerde olanın aksine doğrudan ilk sayının değiştirilmesi, güncellemeyle birlikte oyunda köklü değişikliklerin yapılacağı beklentisini kuvvetlendirdi. Bundan yaklaşık 8 saat kadar sonra 6.89 yerine 7.00 güncellemesi oyuncularıyla buluşacak.

Bu haberin yazıldığı saatlerde Dota 2’ye 7.00 güncellemesinin verilmesi için tam 8 saat kalmıştı. Güncellemede neler yer alacağı ise henüz kimse tarafından bilinmiyor. Ancak tahminlere göre yepyeni bir Dota 2 kahramanı bizlerle buluşabilir. Monkey King (Maymun Kral) isimli bu karakterin güncellemeyle birlikte gelmesi bekleniyor. Tüm bunlara ek olarak bazı profesyonel Dota 2 oyuncularının geliştiricilerle konuştuğunu ve oyunu baştan aşağıya yenileyeceklerini öğrendiğini de not düşmek gerekir. Elbette her güncellemeyle birlikte oyun birazcık değişiyor ama 6.89 yerine 7.00 güncellemesine geçilmesi bu noktada manidar karşılandı. Yani her zamankinden daha köklü değişiklikler güncellemeyle birlikte gelebilir.

Dota 2’nin geliştirici ekibinde yer alan IceFrog tarafından bugün Twitter’da yapılan açıklamada da 7.00 sürümünün test istemcileri için dağıtılacağı bilgisi paylaşıldı. Linkteki adrese tıkladığınızda hem geri sayım sayfasını görebilir, hem de güncellemenin fragmanını izleyebilirsiniz. Güncelleme yayınlandıktan ve oyuncular tarafından test edildikten sonra da detaylı bir inceleme yazısı hazırlamayı düşünüyoruz.

Peki sizce 7.00 sürüm numaralı bu yeni Dota 2 güncellemesinde neler değişecek? Fikir ve tahminlerinizi yorum kısmından hemen iletin!

CEVAP VER