Oyunseverlerin klasikleşen oyunları arasında yer alan ’nun ilk oyunu olan 1 yeniden oyunseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. İşte tüm detaylar

Diablo serisinin yapımcısı olan Blizzard Entertainment‘in düzenlemiş olduğu BlizzCon etkinliği yine dopdolu geçti. Blizzard Entertainment’in en önemli oyunlarından olan Diablo bilindiği gibi son olarak 2012 yılında yeni oyununu çıkartmıştı. Oyunseverler Diablo’nun yeni oyununu ilk oyun gibi olmadığı için hiç sevmemişlerdi. Bunun farkında olan Blizzard Entertainment üzerinde yoğunlaştı.

Diablo 1 Geri Dönüyor!

BlizzCon 2016 etkinliğinde pek çok önemli gelişme oldu. Ancak bu açıklamalardan en önemlisi Diablo 1’in yeniden geri döneceğiydi. Blizzard Entertainment tarafından tapılan açıklama ile ‘e önemli ve büyük bir güncelleme gelecek. Bu güncelleme ile birlitke Diablo 1, Diablo 3 evreninin de oynanabilecek.

Diablo 1 Oyunseverleri Büyüleyecek!

Diablo 1’in yenilenen grafiklerinin yanında bozulmayan oyunun yapısı oyunseverlerin büyük beğenisini kazanacak gibi duruyor. Blizzard Entertainment Diablo 1 için daha fazla ayrıntı vermedi. Bakalım Diablo 3’e yeni güncelleme ne zaman çıkacak ve Diablo 1 oyunseverlerle ne zaman buluşacak bunu yakın bir zamanda öğreneceğiz.

CEVAP VER