Daha önce Darkorbit oyununun kapılarıyla ilgili rehberleri sizlerle paylaşmıştık. Darkorbit oyununda birçok goliath tasarımı bulunuyor. Bunlar goliatha hem kendine özgü tasarımı aktarır hem de goliathın özelliklerini değiştirir. Son gelen yenilikler ile uridum karşılığında aldığınız bu goliathlar ile birlikte diğer oyunculardan bir adım önde olabilirsiniz. Biz bu rehberimizde Spectrum ve Venom goliath tasarımlarını ele alacağız. Bir sonraki hafta ise Sentinel, Dminisher ve Solace tasarımlarını inceleyeceğiz.

spectrumdarkorbit

Spectrum ile başlayalım. Spectrum‘un değeri 250.000 uridiumdur. Prizmatik kalkan özelliğine sahiptir. Bastion tasarımda olduğu gibi Golinizin kalkan puanını % 10 arttırır. Prizmatik kalkan özelliği ile düşmanların vurmuş olduğu lazer hasar puanını oldukça düşürür. Bunun yanı sıra prizmatik kalkan özelliğini kullandığınızda sizin lazer vuruş gücünüzde düşer. Spectrumu Ticaretten Krediyle alma imkanı bulunmamaktadır. Toplu saldırılarda özelliğini kullanarak kolay bir şekilde kaçma şansınız vardır. Aynı zamanda prizmatik kalkanın dolum süresi sadece 20 dakikadır.

Venom ise yine 250.000 uridium değerindeki bir vuruş gemisidir. Tekillik özelliğine sahiptir. Enforcer tasarımında olduğu gibi vuruş gücünü %5 arttırır. Tekillik özelliği ile bir nevi düşman gemilerini zehirler. Bu zehir azdan çok hasar verene kadar devam eder. Vermiş olduğu hasar her saniye artar. Düşman gemisi Ema atmadıkça bu zehirden kurtulamaz. Ayrıca Porttan atladığınız anda da bu özellik kaybolur. Pvp haritalarında emanız yoksa ve bu zehir geminize zarar veriyorsa portallardan atlayamazsınız. Tekillik Özelliğin dolum süresi 20 dakikadır. Bu özelliği özellikle x-8 haritalarında düşman klanlarla savaşırken onlara ema harcatmak ve patlatmak için kullanabilirsiniz.

CEVAP VER