Fantastik FPS oyunlarını sevenler için Darkness 2 kısa biri süre için sadece 7.35 TL’den satılıyor.

Oyun dünyasında sürekli yeni gelişmeler yaşanıyor. Özellikle son günlerde pek çok güzel oyunda önemli indirimler var. Darkness 2 için gerçekleştirilen yeni kampanya da buna güzel bir örnek.

Darkness 2’nin fiyatı normalde 50 TL. Fakat oyunun yapımcısının son günlerde gerçekleştirdiği önemli bir kampanya var. Başlatılan kampanyaya göre oyun 21 Kasım’a kadar %85’lik büyük bir indirimle satılıyor. Satış oyunun resmi Steam hesabı üzerinden gerçekleştiriliyor ve bu kampanyadan Steam üyesi olan herkes faydalanabiliyor. %85’lik indirim 7.35 TL’ye denk geliyor. Öte yandan Four Pack sürümünde de önemli bir indirim var. Four Pack sürümü de yine %85 indirim ile 18.75 TL’ye satılıyor. Normalde bu sürümün fiyatı 125 TL’ydi.

Darkness 2 Kısa Bir Süre İçin Sadece 7.35 TL'den Satılıyor

Uygulamanın satın alma sayfasına gitmek istiyorsanız aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin;

store.steampowered.com/app/67370/The_Darkness_II/

?

Fantastik oyunlarda eğer yaratıklar varsa genellikle o yaratıklara karşı savaşırız. Fakat bu oyunda iş biraz daha farklı. Çünkü bu kez yaratıkları kendiniz için kullanabiliyorsunuz. Düşmanlarınıza karşı savaşırken yaratıklar da yardımcınız olabiliyor.

Oyunun inceleme puanları da çok yüksek. Hem otorierler hem oyuncular çok seviyor. Oyunu üç arkadaşınız ile birlikte co-op modunda oynayabilmektesiniz.

Darkness 2’de çok fazla kan ve vahşet görüntüsü var ve bu yüzden belli bir yaş sınırlaması getirilmiş.  Ufak çocukların bu oyunu oynaması önerilmiyor.

Steam’de En Sevilen Ücretsiz Oyunların Lİstesi

CEVAP VER