CS : GO kasma problemlerini çözecek yeni taktikler…

Bilindiği üzere Counter Strike serisi alanında son derece popüler olan oyunlardan biri… Counter Strike serisine son olarak eklenen oyuncular tarafından oldukça seviliyor ve büyük bir iştahla oynanıyor. Oyun, sahip olduğu sistem gereksinimleriyle de oyuncuları yormuyor yani güçlü sistem gereksinimleri talep etmiyor. Ancak buna rağmen pek çok oyuncu kasmalarından şikayetçi yani bilgisayarı çok düşük olan oyuncular var. Öte yandan bazı oyuncular da oyununda salisenin bile çok önemli olduğunu bildiklerinden daha iyi bir deneyim istiyorlar.

Counter Strike Global Offensive oyununda FPS’nizi arttırabilmek için oyunun grafik ile ilgili ayarlarını kurcalamanız gerekiyor. Bu doğrultuda örneğin aşağıdaki resmi bir inceleyin ;

cs go fps arttırma

Eğer görüntü ayarlarını yukarıda gördüğünüz gibi yaparsanız sizin için daha sağlıklı olacaktır.

BU GRAFİK AYARLAMALARININ NE ETKİSİ OLACAK?

Bu ayarlar bir aksilik olmadığı taktirde FPS’nize büyük etki sağlayacaktır. Tahminen 30 FPS kadar bir avantaj elde edeceksiniz. Bu yukarıda gördüğünüz ayarları grafik kalitesinden biraz ödün vermenize neden olacaktır ancak performans artışı sağlayacaktır. Eğer yine ciddi bir fark olmadıysa son olarak çözünürlüğü daha da düşürmeyi deneyiniz. Çözünürlüğü düşürdükten sonra büyük bir ihtimalle daha iyi FPS almaya başlayacaksınız.

CEVAP VER