Merhabalar, çokça yaşanan bu sorun için oldukça basit iki çözüm yöntemim var dilediğinizi kullanabilirsiniz.

Öncelikle, oyunumuzun kurulu olduğu klasörü açın. Dizin olarak belirtmek gerekirse; C:/Steam/SteamApps/Common/.. Daha sonra csgo klasörünün içinden cfg klasörüne girerek oradaki video.txt dosyasını açıyoruz. Karşımıza bir not defteri açılacak. Açılan not defterinde setting.csm_quality_level yazılı bölümü buluyorsunuz. CTRL+F ile kısayoldan bulabilirsiniz. Daha sonra bulduğunuzda karşısında yazan “1” değerini “0” yapınız. Eğer buna rağmen halen aynı hatayı alıyorsanız ikinci çözüme geçiyoruz.

csgo

Eğer bu üstteki çözüm yoluyla sorununuz çözülmediyse bu kez Steam’a gireceksiniz. Steam’dan Oyun Kütüphanesi’ne, oradan Oyunlar kısmına gelerek CS:GO‘yu buluyoruz. CS:GO‘ya sağ tıklayarak özelliklere basıyoruz. Daha sonra yerel dosyalar bölümüne geçerek oyun önbelleğinin bütünlüğünü doğrula diyoruz.

Böylelikle eksik dosyalar tamamlanacak, eksik veya hatalı dosya varsa onlarda taranarak düzeltilecektir. Eğer buna rağmen yine çözüme ulaşamadıysanız, bilgisayarınızda CS:GO oyununun tüm bileşenlerini kaldırın ve CCLeaner ile oyunun bütün kalıntılarını da temizleyin. Ardından tekrar oyunu kurarak bu kez rahat bir şekilde oyunu oynayabilirsiniz.

CEVAP VER