Civilization 3: Complete oyunu bu akşam saat 20:00’a kadar tamamen ücretsiz. Oyunu kaçırmayın!

Age of Empires tarzı oyunlardan hoşlanıyorsanız veya daha önce hiç denemediyseniz şimdi denemenin tam zamanı! Çünkü Civilization serisinin önemli oyunlarından Civilization 3: Complete, bir süreliğine tamamen ücretsiz. Üstelik oyunu ücretsiz aldığınızda ömür boyu sizin oluyor. Yani herhangi bir zaman kısıtlaması söz konusu değil.

Kampanyayı gerçekleştiren platform ise yine Humble Bundle. Oyunu ücretsiz satın almak için Humble Bundle internet adresinden yararlanıyorsunuz.

Civilization 3 Complete Bu Akşam Saat 2000a Kadar Ücretsiz3

İlk olarak Humble Bundle sitesine girip kendinize bir üyelik açın. Üyelikler tamamen ücretsiz ve hemen aktif edilebilmekte. Üyelik açtıktan sonra da yapmanız gereken tek şey arama kutucuğuna Civilization 3: Complete yazıp ücretsiz sürümü sepetinize eklemek ve alışveriş işlemlerini tamamlamak. İşin güzel yanı ise Humble Bundle bu alışveriş için sizden ekstra bir şey talep etmiyor. Hatta kredi kartı bilgilerinizi dahi istemiyor.

Humble Bundle sitesinden edindiğiniz oyunun isterseniz kodunu alarak Steam uygulamanızı açıp ürün etkinleştirme alanından aktif edebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Ürün aktif edildikten sonra kütüphanenize eklenecektir.

Humble Bundle tarafından son zamanlarda aynı kampanyalar sık sık yayımlanmakta. Biz de bu kampanyaları size aktarmaktayız. Sitemizi takip ederseniz neredeyse iki haftada bir ücretsiz bir oyun kazanma şansınız var. Takipte kalın!

PUBG Tarzı Ücretsiz Kaliteli Oyunlar

CEVAP VER