Uzun bir süredir savaş oyunu tutkunlarının büyük bir merakla beklediği Call of Duty WW II oyununun çıkış tarihinin netlik kazandığı bilgisine ulaşıldı.

Günümüzde oyun dünyasında CoD serisinin yeri ayrı olmakla beraber Activision seriyi tekrar köklerine döndürmüş, geçmiş zamanı konu edinmeye başlamıştı. Yani geçen oyunda gördüğümüz fantastik projeden biraz daha uzaklaşılıp tarihi yaşatmak için kolları sıvayan Activision, yeni oyunun çıkış tarihini yayınladı bile !

İkinci Dünya Savaşı temalı yeni Call of Duty WW II oyununun 3 Kasım 2017 tarihinde piyasaya sürüleceği açıklandı. Ancak bilindiği üzere bu tarih değişkenlik gösterebilir çünkü bazen oyunlar özellikle uzun bir zaman sonraya tarih verildiklerinde ertelenebiliyorlar. Ancak yine de biz bu yıl içerisinde oyunu kesin olarak raflarda görmeyi umut ediyoruz.

TANITIM TARİHİ DE BELLİ OLDU

Bu arada Call of Duty WW II oyununun ilk kez tanıtılacağı tarih belli oldu. Activision, oyunu ilk olarak 26 Nisan 2017 tarihinde tanıtacak. Gördüğünüz üzere tanıtıma yalnızca 4 gün kaldı ! Tanıtımın ardından da yine sizlere oyun ile ilgili  daha fazla bilgiyi aktarmış olacağım çünkü çok daha fazla bilgi elimize ulaşacak.

Oyun içeriği ile ilgili olarak şuan için elimizde bulunan bilgi kısıtlı ancak resmi olarak yetkililerden duyduğumuz kadarıyla oyunda tarihe bağlı kalınmaya çalışılacak yani çok gerçekçi bir oyun yapılmaya çalışılıyor. Gerçek karakterlere, gerçek olaylara bağlı kalınmak isteniyor. Bu da sanırız oyuncuların epey zamandır beklediği bir şeydi.

 

1 YORUM

CEVAP VER