: Infinite Warfare için yayınlanması beklenen ilk harita paketi olan Sabotage hakkındaki ilk ayrıntılar oyuncularla paylaşıldı. Firmanın yayınladığı bir fragman ile oyunculara duyurulan yeni içerik ilk olarak Playstation 4 oyuncuları için hayata geçecek.

Yeni Call of Duty içeriği geliyor. Infinity Ward, Call of Duty: Infinite Warfare’ın ilk DLC harita paketi olacak. Adı Sabotage olan bu paket ile ilgili detayları paylaştı.

call-of-duty-infinite-warfare-on-playstation-4-pro

Tümü birbirinden farklı olan 4 ayrı harita geçtiğimiz gün oyunculara tanıtıldı. Oyuncu haritası ve 90’larda göl kenarındaki terk edilen bir yaz kampında geçen yeni Zombies bölümü olan Rave in the Redwoods’u da içine alan Sabotage adlı dlc paketi ilk olarak Playstation 4 için 31 Ocak 2017’de oyuncularla buluşacak. İlerleyen tarihlerde de diğer platformlar için yayında olacak.

DLC’de olacak 4 harita ise şu şekilde şekillendi;

Noir: Fütürist Brooklyn gecelerinden esinlenen karanlık ve tabiri caizse pis bir şehir haritası Noir, arka planında distopya temasına sahip olan bir geleceğin yer aldığı, ölümcül bir şehir içi savaş alanını çevreleyen kafeler ve parklarla dolu klasik üç kulvarlı bir harita.

Neon: Bu haritada sanal eğitim merkezinin olduğu ve düşmanların gelişmiş zırhlara sahip olduğu dijital bir savaş arenası karşımıza çıkıyor.

Renaissence: Kuzey İtalya’yı konu alan ve aksiyonu şehir mahallesine taşıyan bir harita.

Dominion : Call of Duty Modern Warfare 2 oyunundaki klasik Afgan haritasının Mars’ta geçen halini hayal edin, işte o bu harita.

CEVAP VER