B00tl3g kr3w isimli ilginç oyun, sizleri bundan yıllar öncesine götürecek yapıda…Özellikle nostalji yaşamak isteyenlerin isteğini fazlasıyla karşılayabilecek çok ilginç bir proje olmuş.

Artık video oyunlarının teknolojisi o kadar gelişti ki neredeyse film tadında video oyunları görüyoruz. Oldukça güçlü grafiklere sahip olan oyunlar, bundan yıllar öncesinde kuşkusuz daha düşük grafiklere sahipti. Ancak bu durum hala hafızamızda olan pek çok efsane Atari oyununun kötü olduğu anlamına gelmiyor. Hatta ve hatta bazen o güzel oyunları tekrar oynamak, şöyle bir nostalji yaşamak istiyoruz. İşte B00tl3g kr3w isimli ilginç oyun, sizlere bunu sağlıyor. Bilgisayarlarınızdan atari cihazlarına gidip, sonra da en eski işletim sistemlerine yolculuğa çıkmanızı, efsanevi atari oyunlarını kısa bir süreliğine de olsa oynamanızı sağlıyor.

B00tl3g kr3w İLE GEÇMİŞE YOLCULUK

İlk çalıştırdığınızda sizleri eski bir işletim sistemi ekranı bekliyor. Sanki çok eski tüplü bir monitöre bağlanmışsınız hissiyatına kapılıyorsunuz. Ardından 1990 ile 2000 yılları arasında çıkmış olan popüler Atari oyunlarını oynamaya başlıyorsunuz. Tabii bu oyunlardaki karakterler telif hakları nedeniyle gerçek karakterler değil yani benzerleri üretilip oyunlara konulmuş. Ancak yine de aynı hissiyatı neredeyse bire bir yaşattığını söyleyebiliriz. Yaklaşık 10 dakikalık bir nostajli rüzgarından sonra tüm oyunlar iç içe girerek karmaşık bir görüntü yaratıp program sonlanıyor.

Kısa bir araştırma ile bu eğlenceli nostaljiyi ücretsiz olarak indirebileceğinizi gördük. Bu nostaljiyi yaşamak için resmi sitesini ziyaret edip oyunu indirebilirsiniz.

Böyle Bir Fallout 4 Rekoru Görülmedi!

CEVAP VER