Ortaya çıkan bazı sızıntılara göre yeni bir Bully oyunu piyasaya sürülebilir!

Bildiğiniz gibi Bully serisi oyuncular tarafından çok sevilmişti. Dünyaca ünlü oyun şirketlerinden Rockstar Games tarafından üretilen Bully, özellikle farklı yapısı ile dikkatleri üzerine çekmiş, kısa sürede büyük ilgi odağı olmayı başarmıştı.

Ortaya çıkan iddialara göre Bully oyununa yeni bir versiyon daha eklenecek. Daha önce sunulan Bully oyunu, Bully 2 çıktığı taktirde bir seri haline dönüşmüş olacak.

Oyun sektöründeki ünlü tüzel kişilklerden biri olan Gameinformer, Bully 2 Kevin’s Back Jack isimli bir topic paylaştı. Bu topic kısa süre sonra ise kaldırıldı. Bu ilginç hadise, Bully 2 oyununun piyasaya sürüleceği yönünde güçlü bir sızıntı olarak dikkat çekti.

Pek çok oyuncu kısa sürede bu topici farklı platformlarda paylaştı ve olay sosyal medyada yayıldı. Özellikle topicte oyun hakkında yalnızca Bully 2 yazmayıp aynı zamanda Bully 2 Kevin’s Back Jack sloganının bulunması oyuncular için epey dikkat çekiciydi.

BULLY NASIL BİR OYUNDU?

Bully oyunu her ne kadar popüler bir oyun olsada bilmeyenler için izah edelim; Bu oyunda bir öğrenciyi canlandırıyoruz ancak bu öğrenci sıradan öğrencilerden çok daha farklı. İnanılmaz yaramaz ve kavgacı bir öğrenci. Tabiri caizse yaptığımız görevlerle okulumuzu yerinden oynatıyoruz. Özellikle okul yaşantısından bunalmış olan lise öğrencileri bu oyuna çok büyük bir  ilgi göstermişlerdi.

Assassin’s Creed Origins Oyunu Geliyor Ayrıntılar İçin Tıklayın!

CEVAP VER