Günümüzün en ünlü oyun serilerinden Assassin’s Creed, oldukça sevilen bir seri olmasına rağmen son zamanlarda oldukça fazla eleştiri almıştı. Bu eleştiriler karşısında artık yeni bir şeyler yapmasının gerekliliğinin farkında olan Ubisoft, seriyi bir süreliğine sona erdirdiğini yani bir iki yıl yeni Assassin’s Creed oyunu çıkarmayacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın ardından Assassin’s Creed ile ilgili olarak sık sık yeni sızıntılar internet ortamına düşüyor. Bunların en kuvvetlisi ise Assassin’s Creed Empire isimli yeni oyun…

Assassin’s Creed Empire isimli yeni bir oyun üzerinde çalışıldığına dair ciddi sızıntılar bulunmakta. Uzun zamandır söz konusu olan bu sızıntılar şu günlerde daha da kuvvetlendi. Hatta elimize ulaşan bilgilere göre Assassin’s Creed Empire konu olarak hikayenin köklerine gidecek. Çok eski zamanlarda Mısır’da geçmesi beklenen oyunda amaç hikayeyi daha da sağlamlaştırmak olacak. Çünkü oyuncuların kafası sürekli yayınlanan yeni Assassin’s Creed oyunlarından dolayı hikaye anlamında bir hayli karışmıştı. İşte Ubisoft, hikayeyi en baştan anlatmaya karar vermiş gibi gözüküyor.

Oyun ile ilgili bir görsel sızıntısına da ulaşıldı. Söz konusu sızıntıyı aşağıdaki resimden inceleyebilirsiniz;

ALTAİR DE OLABİLİR

Sızıntıya göre Assassin’s Creed Empire konusunun içerisinde Altair de bulunacak. Ancak oyunda Altair’i yönetmeyeceğimizi söyleyelim. Yalnızca Altair’in konumu, tarikatı ile ilgili olarak ipuçlarına ulaştırılacağımızı düşünmekteyiz. Daha fazla bilgi için birazcık daha beklememiz gerekiyor.

 

CEVAP VER