Hayli sükse yapan Dead Island 2 oyununun geliştirme sürecini yöneten bağımsız oyun stüdyosu Yager’in dağılmasıyla birlikte kendilerini inbetweengames isimli yeni bir oyun firmasında bulan bir grup tasarımcı, yeni oyunlarını çıkarmaya hazırlanıyor. Bu yeni ve bağımsız stüdyonun ilk oyununun ismi  olarak belirlendi. Türkçe’ye “Tüm Duvarlar Yıkılmalı” olarak çevirebileceğimiz oyun, Soğuk Savaş’ın sona erdiği 2089 yılının Berlin’inde geçiyor. Heyecan verici, değil mi?

Uzun yıllar boyunca süren savaş artık insanları bezdirmiştir. Ülkeler arasına çekilen duvarların bir türlü yıkılmamasına isyan eden Kai isimli karakteri yönlendirdiğimiz oyun, bünyesinde birçok farklı dinamiği de barındırıyor. Örneğin zamanda seyahat edebiliyor, karşınıza çıkan düşman askerleriyle dövüşebiliyorsunuz.

Kulüp simülasyonu gayet başarılı

Oyunda yer alan ve kullanıcıların dikkatini çeken en önemli nokta, gece kulübü simülasyonunun gayet başarılı olması. Oyunun programcılığı görevini üstlenen Isaac Ashdown, bu simülasyondan şöyle bahsediyor: Kulüp simülasyonunu hazırlarken çok fazla çaba harcadık. Parti yapan insanların arasına karışıp eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca her gece kulübünün kendine has kuralları olduğu için kafanıza göre hareket etmeniz mümkün değil.

Fon toplamaya başladı

Şuan itibariyle isimli ünlü fon toplama sitesinde listelenen All Walls Must Fall oyununun toplam hedefi 15 bin €’luk bir yatırım almayı başarmak. Eğer bu miktarın tamamı toplanırsa geliştirici ekibi oyunu Steam Erken Erişim‘e yıl sonuna kadar getirmeyi hedefliyor.

CEVAP VER