Travian Yağma Almaktan Kurtulmanın Yolları

Travian Yağma Almaktan Kurtulmanın Yolları

0
44

Travian’da  sık sık yağma alıyorsanız bu durumu tersine çevirebilir, yağma almaktan kurtulabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacaksınız? İşte detaylar…

Travian’da pek çok oyuncu yağma sorunundan müzdariptir. Özellikle oyuna çok sık bakamayanlar sık yağma alabilir fakat oyuna nadir bakıyor olsanız bile doğru bir taktik uygularsanız zamanla yağmadan kurtulursunuz.

Sığınak Basın

Öncelikle sığınak basmak çok önemli. Çünkü size yağma yollayanların amacı hammadde kazanmaktır. Siz hammadde vermediğiniz taktirde bir süre sonra artık size saldırıp zaman kaybetmek istemez. O yüzden sığınak seviyenizi sürekli yükseltin. Hammadde deponuzun sınırı kadar sığınak kapasitesine ulaşın. Bunun için gerekirse birden fazla sığınak kurun.

Travian Yağma Almaktan Kurtulmanın Yolları

Sur Seviyenizi Yükseltin 

Surunuzun seviyesini yükselttiğinizde size yağmaya gelen kişi karşısında asker bulamasa bile kayıplar vermeye başlar. Haliyle hem sığınak basıp hem sur yükseltirseniz hammadde alamadığı gibi asker de kaybedeceği için zarara girer ve size saldırmak artık onun için cazip bir durum olmaktan çıkar.

Asker Biriktirin

Askerlerinizi dağınık halde yakalamalarına izin vermeyin. Yağma aldığınızda bir süre için askerlerinizi farklı bir köyde biriktirin. Bunu yapmanın en iyi yolu aynı birlikten bir arkadaşınızın köyünde veya bir komşunuzdan rica ederek onun köyünde asker biriktirmektir. Askerleriniz yeterli seviyeye ulaştığında birden  çekin ve size tekrar saldırdığında ona çetin bir savunma yaparak her kuşun etinin yenmeyeceğini anlamasını sağlayın.

Travian’da Saldırı Ordusu Kuracaklara Tavsiyelerimiz

NO COMMENTS

LEAVE A REPLY