Marvel: Powers United VR oyununun resmi tanıtımı gerçekleştirildi. Oyun VR ile oynanıyor ve son derece iddialı geliyor.

Marvel, bildiğiniz gibi kendisine özgü kahramanlarla alanlarında epey önemli bir yere sahip. İşte bu Marvel ile özdeşleşmiş kahramanları oynayabileceğiniz güzel bir VR oyunu geliyor. Oculus ile ortaklık anlaşması yapan Marvel, bu doğrultuda VR destekli bir oyun ile karşımıza çıkıyor. Söz konusu oyunun ismi ise Marvel: Powers United VR…

AKSİYON DOLU BİR VR DENEYİMİ

Marvel: Powers United VR oyununda Marvel şirketine ait pek çok klasikleşmiş popüler kahramanları yönetiyorsunuz. Bu kahramanlar ile düşmanları yenmeye çalışıyorsunuz ve bu VR sayesinde son derece keyifli oluyor. Grafiksel anlamda oldukça hoş gözüken yeni oyun aynı zamanda aksiyon sahneleriyle de oynayanları epey memnun edecek gibi duruyor.

HULK-KAPTAN MARVEL VE DAHASI

Oyunda bulunan kahramanları sayacak olursak; Hulk, Kaptan Marvel, Ronan ve Roket Rakun kahramanları bulunuyor. Her kahramanın oyunda kendisine has hareketleri, özellikleri bulunuyor ve tabii bu kişisel yetenekler de oyuna ayrı bir çeşitlilik katıyor. Mesela Hulk ile oyunu oynarken VR deneyimimiz de epey değişiyor çünkü Hulk genellikle yere vurarak sağa sola kolunu savurarak rakiplerini alt ettiği için bizim de VR ile bunu yapmamız yani kolumuzu ellerimizi ona göre oynatmamız gerekiyor.

Yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Gran Turismo Sport Çıkış Tarihi İle İlgili Önemli Bilgiler…

CEVAP VER