Merhabalar, burada H1Z1 oyununda almış olabileceğiniz tüm hataların çözümü bulunmaktadır. Sadece kodu bulmanız sizin için yeterli olacaktır.

> G1 Hatası

Yeterli Disk alanınız yok. Bu sorunun çözümü için bir şeyler silmeniz gerekiyor.

> G2 Hatası

Ekran kartı sürücülerini güncelleyin. Eğer sorun halen çözülmezse, sisteminiz yeterli değil demektir.

> G3 Hatası

Ekran kartınız yetersizdir. Sisteminiz diğer gereksinimleri sağlıyor ancak ekran kartınız zayıf kalıyordur.

> G4 ve G5 Hatası

Sunucular şuanda aktif değil ilerleyen zamanlarda tekrar deneyin. Bu hatanın sebebi genel olarak sunucular bakımda olduğu zamanda görülmektedir.

> G7 Hatası

Bu hatanın nedenleri farklı olabilir. İlk olarak sabit diskinizde 20gb boyutunda bir alan olması gerektiğini bilin. Eğer sorun devam ediyorsa oyunu tekrardan silin ve yükleyin. Son olarak Steam kütüphanesinden oyunu doğrulayın.

> G8 Hatası

Oyunla ilgili bir dosyanın bozuk olduğu zaman çıkan hata bildirimidir. Oyunu tekrardan silip yüklemeniz sorunu çözecektir.

> G9 Hatası

Launchpad’i yönetici olarak çalıştırmayı deneyin ve uyumluluk sorunlarını gidermeyi deneyin. Eğer sorun hala devam ediyorsa tekrardan oyunu kurmayı deneyin.

> G10 Hatası

Oyunda birden fazla dosya bozulmuş olabilir. Öncelikle Steam içindeki H1Z1 klasörünü açın ve aşağıdaki belirtilen dosyaları silin.

– H1Z1.exe
– UserOptions.ini
– SoundSettings.xml
– LoadingScreen.xml
– InputProfile_User.xml
– vivoxoal_x64.dll
– vivoxsdk_x64.dll

Dosyaları sildikten sonra Steam Kütüphanesinden oyunu doğrulayın ve tekrardan eksik ve hatalı dosyaları yeniden indirin.

> G11 & G12 & G13 Hatası

Bu sorunlar genellikle ekran kartı yetersizliğinden veya ekran kartının güncel sürümleri mevcut olmadığından kaynaklanmaktadır.

> G14 Hatası
Sunuculara bağlantı sorunu yaşanmaktadır bir kaç dakika sonra tekrar girmeyi deneyin.
> G15 Hatası

Güvenlik duvarı veya sizde kurulu olan bir virüs programı H1Z1’in açılmasını engelliyor. Anti virüs programını H1Z1 oyunu için pasif durumuna getirin ve güvenlik duvarını kapatın. Sorununuz bu şekilde çözülecektir.

> G16 Hatası

Güvenlik duvarınız güncel olmadığından dolayı aldığınız hata çeşididir. Güvenlik duvarınızı pasif edin ve yönetici olarak çalıştırın.

> G17 Hatası

Ekran kartınızla ilgili bir sorun oluşmaktadır. Sürücüleri güncelleştirin ve yeniden deneyin.

> G18 Hatası

Karakteriniz yüklenirken hata oluştu. Lütfen tekrardan giriş yapınız ve deneyiniz. Eğer sorun çözülmezse modeminizi yeniden başlatınız.

> G19 & G20 Hatası

Ekran kartınızın yetersizliğinden kaynaklanan bir sorundur. Lütfen sürücünüzden veya oyun ayarlarından grafik ayarlarını kısın ve tekrardan deneyin.

> G21 Hatası

Bazı dosyalar bozulmuş olabilir. Oyunu kaldırın ve tekrar kurun.

> G22 Hatası

Bazı dosyalara bağlantı sırasında sorun çıkıyor. Tekrardan çıkış yaptıktan sonra oyuna bağlanın. Eğer çözüm olmadıysa oyunu tekrardan yükleyin.

> G23 Hatası

Gerekli dosyaları indirirken bağlantınızda oluşan bir sebepten dolayı hata oluştu. Lütfen tekrardan giriş yapmayı deneyiniz.

> G24 Hatası

Ekran kartı sorunundan dolayı hata ile karşılaştınız. Sürücüleri güncelleyin yada yeni bir ekran kartı alın.

> G25 Hatası

Minimum sistem gereksinimlerini karşılamıyor olabilir. Sürücüleri güncelleyin yada tekrar yükleyin.

> G26 ve G27 Hatası

H1Z1 için yeni bir yama gerekmektedir. Oyun dosyalarını onarın yada yeni bir yama gelene kadar bekleyin.

> G28 Hatası

Sunucuya bağlanırken hata oluştu. Bu hata genellikle sunucunun bakımda olduğu zamanlarda alınan bir hata türüdür.

> G29 Hatası

H1Z1’e erişim izniniz olmadığı için kaynaklanmaktadır. Erişim sağlamak için Steam üzerinde bulunan H1Z1 klasörüne girin ve H1Z1.exe ve Launchpad’i yönetici olarak çalıştırın.

> G30 Hatası

Her zaman olan bir hata türü değildir. Bu hatayı aldığınız taktirde oyundan komple çıkış yaparak bilgisayarınızı yeniden başlatın.

> G31 Hatası

Üzgünüz şuanda Steam ile başlamanız mümkün değildir. Lütfen H1Z1.exe ile oyuna giriş yapmayı deneyin. Eğer Steam ile girmek istiyorsanız H1Z1 dosyalarını doğrulayın.

> G32 Hatası

İkinci bir hesap ile giriş yapmaya çalıştığınız görünüyor. Sadece bir kullanıcı ile giriş yapmanız mümkündür.

> G37 Hatası

Sunucu ile bağlantınızın arasında oluşan bir hata türüdür. Lütfen bir süre sonra tekrar deneyin eğer sorun devam ediyorsa modeminize restart atmayı deneyin. Buda işe yaramazsa güvenlik duvarı ve virüs programlarını kapatarak girmeyi deneyin.

> G99 Hatası

Sunucular kapanmış olabilir. Bir süre sonra tekrar deneyin.

H1Z1.exe, awesomiumprocess.exe ve launchpad.exe dosyalarını virüs programınızın engellemediğinden emin olun. Eğer uzun bir süre sorun devam edecek olursa Steam üzerinden yetkililere bildirin.

CEVAP VER