Telltale Games isimli oyun stüdyosu tarafından geliştirilen The oyununu ilk kez The Game Awards (Oyun Ödülleri) etkinliğinde duymuştuk. Ancak bu ödül töreninden sonra oyun hakkında hiçbir bilgi internete düşmedi. Ancak görünen o ki bu sefer online olarak oyun satan bir mağaza, yanlışlıkla Guardians Of The Galaxy‘nin çıkacağı tarihi sitesinde paylaştı!

Yanlışlıkla mı, bilinçli olarak mı?

GameStop isimli oyun sitesinde yer alan ürün listelemesinde Guardians Of The Galaxy‘nin çıkış tarihi olarak 25 Nisan 2017‘ye işaret edildi. Ayrıca oyunun fiziki versiyonu 29.99$‘lık bir etikete sahip olacak. Telltale tarafından üretilen oyunların fiziki sürümleri genelde dijital versiyondan biraz daha geç geliyor. Bu durum göz önünde bulundurulursa dijital olarak oyunu kütüphaneye eklemeniz Nisan ayından daha erken bir tarihte mümkün olabilir. Kim bilir, belki de Şubat gibi.

guardians_of_the_galaxy

SpiderMan’le boy ölçüşecek

Türkçe’de “Galaksinin koruyucuları” anlamına gelen Guardians Of The Galaxy, ‘in çizgi romanlarından esinlenilerek hazırlanıyor. Bu esnada Telltale’in en büyük rakibi, yine bir Marvel kahramanı olan Spiderman‘ı PlayStation 4‘e taşıyan Insomniac Games olacak. 2016’da düzenlenen E3 etkinliğinde PS4‘ler için muhteşem bir oyun geliştirildiği duyurulmuş, ancak çok da fazla detaya temas edilmemişti.

Guardians Of The Galaxy oyunu şuan için hala daha geliştirme sürecinde. Bu süreç sona erdiğinde ise PC, Xbox One, PlayStation 4 ve mobil cihazlar üzerinden oyunu oynayabilmek mümkün olacak.

CEVAP VER