ManMade isimli oyun, İstanbul’da geçiyor ve iddialı grafiklere sahip. Oyunun ilk oynanış görüntüleri paylaşıldı.

ManMade ekibi, yayınladıkları ile bir anda dikkatleri üzerlerine çekmeyi başardı. İstanbul’da geçen oyun grafiksel olarak da oldukça iddialı. Yayımlanan oynanış görüntüleri merak uyandırıyor.

Oyun 2050 yılını ele alıyor. Robotlar artık eskisine göre çok daha yaygın bir hale geliyor ve yapay zeka da çok gelişiyor. Yapay zeka o kadar fazla gelişiyor ki insanlara saldırıyorlar ve biz de şehirde oluşan tehlikelere karşı kendimizi savunmaya çalışıyoruz. Şehri insanlar değil yapay zeka kontrol ediyor. Haliyle insanlar endişe içerisinde saklanarak, kaçarak hayat sürüyorlar.

İstanbul'da Geçen ManMade'in İlk Oynanış Videosu Paylaşıldı

Oyunda yönettiğimiz karakter yarı Amerikalı yarı Türk. İsmi William Kaan Roberts. Kaan, 2017 yılında Amerika’da doğmuştur. Yapay zeka üzerinde çalışmalar yapmakta olan bir mühendistir ve zamanla İstanbul’a gelecektir çünkü kendisine yeni bir hayat kurmak istemektedir. Kaan, İstanbul’a gelir ve bir siber güvenlik şirketinde işe başlar.

Ana karakterlerden bir diğerinin ismi Anika olup 2012 yılında doğmuştur. Hindistanlı Anika, yapay zeka üzerine yoğun bir eğitim almıştır.

Oyunun geliştirilme süreci devam ediyor ve yakın bir tarihte sunulacaktır. Oyunu geliştiren ekip Türkiye’de yaşıyor fakat Türk olup olmadıklarına ilişkin şu an için bir bilgi bulunmuyor. Aşağıdaki oynanış videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz:

PUBG Yapımcısı Yeni Bir Oyun İçin Düğmeye Bastı

CEVAP VER